Tu Przeglądając profile kobiet na portalach randkowych, ale i również w czasie spotkań w realu, interesuje mnie zawsze jedna rzecz – kogo, jakiego faceta, szukają kobiety na swojego przyszłego potencjalnego partnera?

Zauważyłem dość ciekawą zależność, głównie ze względu na wiek, ale i na doświadczenia życiowe. Wyodrębniłbym tutaj dwie grupy wiekowe nazywając je – grupa „przed” i grupa „po”. Pierwszy przedział 24-26 lat to grupa „przed” i drugi to kobiety po 30ce, choć tutaj określenie „po” nie ma nic do wieku.

 

Pierwsza grupa, to panna, bezdzietna, z głową pełną wybujałych/odjechanych marzeń i wyobrażeń. Przypominam sobie niedawną rozmowę z 24letnią dziewczyną, singielką. Opowiadała o planac ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 56798 | Dodał: Młody | Data: 2019-01-21

OczyNawiązałem kontakt z pewną dziewczyną w necie. Zaznaczała, że nie szuka związku, gdyż niedawno zakończyła poprzedni. Konwersacja była jednak ciekawa, wciągająca i na tyle się rozkręciła, że zdzwoniliśmy się. Pogawędka telefoniczna dalej była interesująca. Opowiadała, że w zbliżający się weekend robi imprezę urodzinową dla znajomych. Czekają ją w związku z tym większe zakupy spożywcze i przywiezienie tortu urodzinowego od mamy, która mieszka kilkanaście kilometrów dalej. Dziewczyna nie posiadała samochodu i wspomniane czynności zamierzała zrobić z pomocą komunikacji miejskiej.

Zaproponowałem w takim razie, że pomogę jej przewieźć te wszystkie rzeczy autem. Będzie przyjemne z pożytecznym – okazja aby się spotkać, o czym już wspominaliśmy podczas rozmowy telefonicznej, ale i nie będzie mi ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 6164 | Dodał: Młody | Data: 2018-11-08 | Komentarze (4)

OczyTo była chyba moja „najlepsza” randka. To była na pewno moja „najlepsza” randka w kategorii audio. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co słyszałem. Umówiłem się z dziewczyną poznaną na portalu. Początek powiedzmy, że normalny. Pytam na komunikatorze:

- Gdzie się spotkamy?
- W pijalni – odpisuje dziewczyna.
- Której? Czekolady, piwa? - dopytuję.
- W pijalni wódki i piwa. (ona)
- Gdzie to jest? (ja)
- Jak można nie wiedzieć gdzie jest pijalnia wódki i piwa – jej odpowiedź może póki co banalna, ale po spotkaniu będzie dość znamienna. Uznałem ową „pijalnię” raczej za miejsce spotkania, a nie miejsce docelowe, bo wódki nie pijam, a piwo bardzo rzadko.

Zmierzam na spotkanie w kierunku owej „pijalni&r ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 7141 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-30 | Komentarze (6)

OczyWyszedłem z kumplami na piwo, nic o czym by można napisać więcej niż jedno zadnie. Wchodzimy do piwiarni, ja byłem jeszcze trzeźwy, koledzy już po paru głębszych. Stoimy przy barze, zamawiamy piwo, a jeden z kolegów woła nas koniecznie do sali/pomieszczenia obok... Wchodzę, wstęp 5 złotych od osoby, siadamy przy stoliku, dostajemy kartkę do wypełnienia odpowiedziami... Trochę nie wiem o co chodzi... Pani prowadząca zaczyna czytać pytania a la „Milionerzy” lub „Jeden z dziesięciu”. Rozglądam się po sali, jest kilka stolików, a przy każdym stoliku grupy po kilka osób – w większości złożone z kobiet. Wieczór tak się potoczył, że nie dotrwaliśmy z kolegami do końca turnieju. Siła wyższa, trzeba było wyjść wcześniej.

Dopiero jakoś na drugi dzień zaczęło mi to chodzić po głow ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 2388 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-19 | Komentarze (3)

OczyZwiązki bywają różne - mniej lub bardziej udane, szczęśliwe, okropne... Brakłoby przymiotników, aby opisać każdy związek. Jedne trwają do grobowej deski, inne się rozpadają. Po tych rozpadniętych jest smutek/ból/zawód, ale czasem i ulga.

Zdarza mi się rozmawiać z kobietami o ich byłych związkach. Zaczynam rozmowę z nowo poznaną kobietą, przez internet/telefon/na żywo, i widzę lekkie naładowanie z jej strony. Dopytuję o co chodzi. Odpowiedzi są podobne – wszyscy faceci są tacy sami, nie chcę już żadnych związków, chcę być singielką, tak mi najlepiej i kropka. Zaskoczę Was – nie wszyscy są tacy sami – facetów na świecie jest około 3,5 miliarda. Oczywiście wielu facetów ma podobne zachowania, można znaleźć podobne cechy/reakcje, ale na pewno nie wszyscy są tacy sami! Istnieje mnóstw ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 3269 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-10 | Komentarze (2)

Oczy
Nie szukaj, sama się znajdzie - wiele ludzi to powtarza. Można tak mówić w kontekście szukania miłości, ale i wielu innych rzeczy czy zjawisk. Prawda i nie, ja uważam raczej, że samo się nic nie zrobi.

Ostatnio raczej mniej „szukałem” ze względu na stan mojego zdrowia. Sprawność wraca już prawie w pełni, zatem można już gdzieś normalnie wyjść, z kimś się spotkać. Trochę mimowolnie doświadczyłem właśnie owego „nie szukaj” - ograniczył mnie w tym stan zdrowia i przyznam się Wam, że owe „nie szukaj” nie prowadzi do niczego dobrego. Przysłowiowe zamknięcie w czterech ścianach to mało komfortowa sytuacja. Internet i świat wirtualny działa wszędzie tak samo, ale potem ten następny krok, jakim jest niestety ograniczenie fizyczne to jednak duża bariera.

W r ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 14852 | Dodał: Młody | Data: 2018-09-10 | Komentarze (5)

OczyNa blogu dość długa przerwa. Nie, nie zapomniałem o nim. Trochę działo się w moim życiu przez ten czas. Nie zawsze dobrego. Miał tu być już inny wpis, ale jest ten. To po kolei...

W kwietniu poznałem ciekawą dziewczynę. Pierwsze spotkanie, ot, takie sobie. Miłe, bez większego szału, pozytywne, wymiana uprzejmości z umówieniem się na kolejne spotkanie, ale pewności, że ono będzie nie miałem. W międzyczasie mieliśmy kontakt - umiarkowany, sympatyczny. Faktycznie doszło do kolejnego spotkania i jeszcze następnego. Muszę przyznać, że z każdym spotkaniem znajomość nabierała takiego pozytywnego wymiaru, nawet magii. Umówiliśmy się na majówkę, spędziliśmy ją wspólnie, kilka dni, a magia nabierała na sile. Dużo rozmawialiśmy, znaleźliśmy wspólny język, mieliśmy mnóstwo wspólnych zainteresowań. Tak zupełnie na ma ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 4646 | Dodał: Młody | Data: 2018-07-20 | Komentarze (6)

Oczy
Podobno bycie singlem to plaga naszych czasów. Sposób na życie, strach przed drugim człowiekiem, przed czymś więcej, przed zaufaniem, czy zawód w dotychczasowych związkach? Czy bycie samemu jest dobre czy złe?

Jedni podświadomie twierdzą, iż chcą być singlami, że tak im dobrze i koniec. To chyba chęć udowodnienia czegoś sobie i innym. W dużej mierze to również zawód spowodowany poprzednimi związkami i obwinianie/odwrócenie się od całej płci przeciwnej.

Na drugim końcu są ci, którzy nie umieją wytrzymać nawet krótkiego okresu sami. Tkwią oni w absurdalnych związkach z obawy przed choćby jednym/pierwszym dniem „samotności” albo – z deszczu pod rynnę – pakują się w pierwszy lepszy „związek”. I tu się na chwilę zatrzymajmy.

Czy umiesz być ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 2702 | Dodał: Młody | Data: 2018-04-27 | Komentarze (5)

OczyWpadł mi w ręce gdzieś artykuł – czego nie wypada robić przy partnerze. Zaciekawiony – kliknąłem.

http://polki.pl/magazyn/relacje,8-rzeczy-ktorych-nie-wypada-robic-przy-partnerze-nawet-jesli-jestescie-dlugo-razem,10420481,artykul.html

Zacznę od tego, że nie wiem na ile poważnie potraktować ten artykuł. Na ile jest to coś, czym trzeba wypełnić kolorowe strony kobiece, a na ile temat na poważniejszą dyskusję. Podejdę do sprawy wg tego drugiego.

Moim zdaniem, związek to relacja z drugą osobą – najbliższą mi osobą. Nie muszę tej osoby się wstydzić, nie mam przed nią tajemnic, mogę jej o wszystkim powiedzieć – tego wręcz od niej oczekuję oraz oczekuję, że i ona taka będzie w ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 5272 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-30 | Komentarze (1)

OczyJakiś czas temu umówiłem się z kobietą z netu. Zaskoczy Was pewnie fakt, szczególnie tych, którzy zarzucali mi, że szukam 25-letniej żony, że kobieta owa była kilka lat starsza ode mnie. Była bez wątpienia bardzo ładna. Niejedna 18-tka mogłaby jej pozazdrościć naturalnej urody, figury, skóry. Po pierwszym naprawdę miłym spotkaniu kontakt jakoś się urwał.

Niedawno, w sumie przypadkiem, zgadaliśmy się. Mieliśmy wolny wieczór, nie było gdzie pójść, odwiedziła mnie w domu. Jeśli pierwsze spotkanie było miłe, to to drugie było przemiłe – w dużym skrócie. Nie można było nie umówić się na następne!

Pozostawaliśmy w kontakcie telefonicznym i wyczekiwali oboje kolejnego, trzeciego spotkania. W końcu do niego doszło. Spacerowaliśmy razem po mieście. Kobieta szczególnie dużą uwagę zwracała na witryny sklepowe, opowiadała jakie ci ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 6010 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-09 | Komentarze (6)

1 2 3 ... 8 9 »

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"