Oczy

Na blogu dość długa przerwa. Nie, nie zapomniałem o nim. Trochę działo się w moim życiu przez ten czas. Nie zawsze dobrego. Miał tu być już inny wpis, ale jest ten. To po kolei...

W kwietniu poznałem ciekawą dziewczynę. Pierwsze spotkanie, ot, takie sobie. Miłe, bez większego szału, pozytywne, wymiana uprzejmości z umówieniem się na kolejne spotkanie, ale pewności, że ono będzie nie miałem. W międzyczasie mieliśmy kontakt - umiarkowany, sympatyczny. Faktycznie doszło do kolejnego spotkania i jeszcze następnego. Muszę przyznać, że z każdym spotkaniem znajomość nabierała takiego pozytywnego wymiaru, nawet magii. Umówiliśmy się na majówkę, spędziliśmy ją wspólnie, kilka dni, a magia nabierała na sile. Dużo rozmawialiśmy, znaleźliśmy wspólny język, mieliśmy mnóstwo wspólnych zainteresowań. Tak zupeł ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 2570 | Dodał: Młody | Data: 2018-07-20 | Komentarze (3)

Oczy
Podobno bycie singlem to plaga naszych czasów. Sposób na życie, strach przed drugim człowiekiem, przed czymś więcej, przed zaufaniem, czy zawód w dotychczasowych związkach? Czy bycie samemu jest dobre czy złe?

Jedni podświadomie twierdzą, iż chcą być singlami, że tak im dobrze i koniec. To chyba chęć udowodnienia czegoś sobie i innym. W dużej mierze to również zawód spowodowany poprzednimi związkami i obwinianie/odwrócenie się od całej płci przeciwnej.

Na drugim końcu są ci, którzy nie umieją wytrzymać nawet krótkiego okresu sami. Tkwią oni w absurdalnych związkach z obawy przed choćby jednym/pierwszym dniem „samotności” albo – z deszczu pod rynnę – pakują się w pierwszy lepszy „związek”. I tu się na chwilę zatrzymajmy.

Czy umiesz być sam(a) ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 930 | Dodał: Młody | Data: 2018-04-27 | Komentarze (6)

OczyWpadł mi w ręce gdzieś artykuł – czego nie wypada robić przy partnerze. Zaciekawiony – kliknąłem.

http://polki.pl/magazyn/relacje,8-rzeczy-ktorych-nie-wypada-robic-przy-partnerze-nawet-jesli-jestescie-dlugo-razem,10420481,artykul.html

Zacznę od tego, że nie wiem na ile poważnie potraktować ten artykuł. Na ile jest to coś, czym trzeba wypełnić kolorowe strony kobiece, a na ile temat na poważniejszą dyskusję. Podejdę do sprawy wg tego drugiego.

Moim zdaniem, związek to relacja z drugą osobą – najbliższą mi osobą. Nie muszę tej osoby się wstydzić, nie mam przed nią tajemnic, mogę jej o wszystkim powiedzieć – tego wręcz od niej oczekuję oraz oczekuję, że i ona taka będzie wobec m ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 3798 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-30 | Komentarze (1)

OczyJakiś czas temu umówiłem się z kobietą z netu. Zaskoczy Was pewnie fakt, szczególnie tych, którzy zarzucali mi, że szukam 25-letniej żony, że kobieta owa była kilka lat starsza ode mnie. Była bez wątpienia bardzo ładna. Niejedna 18-tka mogłaby jej pozazdrościć naturalnej urody, figury, skóry. Po pierwszym naprawdę miłym spotkaniu kontakt jakoś się urwał.

Niedawno, w sumie przypadkiem, zgadaliśmy się. Mieliśmy wolny wieczór, nie było gdzie pójść, odwiedziła mnie w domu. Jeśli pierwsze spotkanie było miłe, to to drugie było przemiłe – w dużym skrócie. Nie można było nie umówić się na następne!

Pozostawaliśmy w kontakcie telefonicznym i wyczekiwali oboje kolejnego, trzeciego spotkania. W końcu do niego doszło. Spacerowaliśmy razem po mieście. Kobieta szczególnie dużą uwagę zwracała na witryny sklepowe, opowiadała jakie ciuchy musi sobie k ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 4133 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-09 | Komentarze (4)

OczyZnalazłem ją już bardzo dawno. Od razu przypadła mi do gustu. Początki były bardzo trudne, ale czułem „to coś”. Nie szukam innej, nie mam zamiaru jej zdradzać, wystarcza mi tylko ta jedyna w zupełności. Nigdy nie chciałem z niej zrezygnować i nigdy nie zrezygnowałem. Pozwala mi na bardzo wiele, nie ogranicza mnie. Mogę być z nią gdziekolwiek na świecie. Znam ją bardzo dobrze, ale ciągle się jej jeszcze uczę. Mam do niej wielki szacunek, dystans, pokorę. Miewamy trudniejsze momenty, ale jak to ze wszystkim – zawsze po burzy wychodzi słońce. Mogę o niej mówić 24h/dobę lub mogę o niej nie mówić wcale – jeśli kogoś to nie interesuje. Bardzo ją lubię, a nawet kocham. Myślę, że to związek do grobowej deski. Jest po prostu dla mnie spełnieniem marzeń w tej kwestii.

...żeby była jasność – piszę o mojej pracy. Jestem przekonany, że w ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 13011 | Dodał: Młody | Data: 2018-02-16 | Komentarze (3)

OczyUdałem się na randkę pociągiem. Szybko, sprawnie, ekologicznie. Wysiadam z pociągu i dzwonię do kobiety z którą się umówiłem – w którym kierunku mam się udać. Okazało się, że czekała już nieopodal na peronie. Odnaleźliśmy się z telefonami w ręce. Zobaczyłem jej telefon (aparat) i nieco się zdziwiłem. Telefon klawiszowy, mający dobrze z 15 lat, w dodatku z mocno potrzaskanym wyświetlaczem. Zdziwicie się, ale pierwsza reakcja w mojej głowie była pozytywna. Jest w dzisiejszych czasach ktoś, kto nie ma obsesji na punkcie najnowszego lub prawie nowego macanego „cudeńka”, którym dumnie może pomachać? Odebrałem to również, że trzeba mieć mocny charakter i dużo dystansu, żeby pokazać się z „takim” telefonem – że nie będzie się wyśmianym/skrytykowanym/odrzuconym. W każdym razie jak dla mnie plus za telefon!... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1736 | Dodał: Młody | Data: 2018-01-22 | Komentarze (1)

Oczy„Napisz mi coś, czego nie napisałeś na blogu” - dlaczego takie właśnie zdanie pojawia się w większości pierwszych wiadomości jakie dostaję?Temu zdaniu poświęcę cały ten wpis.

Staram się pisać na blogu o różnych zagadnieniach związanych z tematyką faceta szukającego żony. Piszę o kwestiach/zdarzeniach/sytuacjach oraz o tym, co ja na dany temat myślę i jakie mam zdanie/odczucia.

Chcemy czuć się wyjątkowi – to normalne. Chcemy być ważni i szczególni, ale czy taka sytuacja już ma mieć miejsce w pierwszym mailu, po pierwszych zdaniach? Kiedy zupełnie wzajemnie się nie znamy.

Jeśli coś jest oficjalne, publiczne to jest wtedy gorsze, nieprawdziwe? A coś czego nie napisałem, jest w związku z tym sednem, kluczem? Hm, narkotykami nie handluję, ludzi nie porywam, haraczy nie zbieram, więc tych, którzy liczą na nie ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1079 | Dodał: Młody | Data: 2018-01-05 | Komentarze (4)

OczyJedni mi mówią, że mam nie szukać. To ja mimo wszystko będę dalej szukał. Podobno kobiety lubią facetów z inicjatywą, którzy coś robią w danym kierunku.

Inni nie wierzą, że chcę znaleźć, a ja naprawdę chcę. Tak, szukam żony. Może znajdzie się gdzieś najlepszy prezent jaki mógłbym sobie wymarzyć na te święta?

Dla zainteresowanych, 
informacje kim jestem i kogo szukam na mojej stronie.


Wyświetleń: 9718 | Dodał: Młody | Data: 2017-12-18 | Komentarze (6)

OczyDo tej pory tajski typ urody kobiet jakoś nie specjalnie mnie urzekał. Po tygodniu spędzonym w Tajlandii muszę nieco zweryfikować ten pogląd.Pierwszy kontakt z Tajlandią to niespecjalne doświadczenia kulinarne. Ich jedzenie można kochać albo nienawidzić. Ja już po pierwszym posiłku zatęskniłem za polskim jedzeniem. Kolejnym doświadczeniem, była wizyta w salonie masażu. Salonów masażu jest tam więcej niż sklepów spożywczych, a w każdym z nich jest po kilka masażystek. Dla jasności, piszę tu tylko o masażu, nie dopytywałem, ani nie interesowało mnie nic więcej.Miasto, o którym krążą przeróżne historie, mity oraz kręcone są kultowe filmy – Bangkok – od niego zaczynała się nasza wycieczka. Szybki rekonesans i już na pierwszej ulicy biegnącej od hotelu wszedłem do jednego z salonów masażu. W środku ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 3024 | Dodał: Młody | Data: 2017-11-28 | Komentarze (7)

OczyPoczątek jak zawsze – ktoś poznany na portalu, sympatyczna korespondencja, zdjęcia, wydaje się wszystko OK, po prostu idzie jak po maśle.

Zdzwoniliśmy się. Choć kobieta była dobrze po trzydziestce, miała tak cudowny, aksamitny głos jak dwudziestolatka. Rozmowa również była sensowna. Rozmawialiśmy o życiu, zainteresowaniach, oczekiwaniach. Były zbliżone. Wspomniała, że bardzo lubi w ludziach skromność, czym mnie ujęła. Wszystko było OK do momentu, gdy powiedziała, że facet musi być dobrze ubrany. W porządku, nie widzę w tym nic dziwnego, jeśli jest to w granicach rozsądku. Tyle, że gdy zaczęła o tym mówić więcej, wyszło, że dla niej to warunek podstawowy i konieczny, aby coś zaskoczyło w jej związku/relacji.

Trochę dziwne zestawienie – lubić w ludziach skromność, ale i przywiązywać dużą wagę do wysublimowanego ubioru. Powied ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1560 | Dodał: Młody | Data: 2017-11-10 | Komentarze (1)

1 2 3 ... 7 8 »

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"