OczyNawiązałem kontakt z pewną dziewczyną w necie. Zaznaczała, że nie szuka związku, gdyż niedawno zakończyła poprzedni. Konwersacja była jednak ciekawa, wciągająca i na tyle się rozkręciła, że zdzwoniliśmy się. Pogawędka telefoniczna dalej była interesująca. Opowiadała, że w zbliżający się weekend robi imprezę urodzinową dla znajomych. Czekają ją w związku z tym większe zakupy spożywcze i przywiezienie tortu urodzinowego od mamy, która mieszka kilkanaście kilometrów dalej. Dziewczyna nie posiadała samochodu i wspomniane czynności zamierzała zrobić z pomocą komunikacji miejskiej.

Zaproponowałem w takim razie, że pomogę jej przewieźć te wszystkie rzeczy autem. Będzie przyjemne z pożytecznym – okazja aby się spotkać, o czym już wspominaliśmy podczas rozmowy telefonicznej, ale i nie będzie miała trudności z t ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 2432 | Dodał: Młody | Data: 2018-11-08 | Komentarze (7)

OczyTo była chyba moja „najlepsza” randka. To była na pewno moja „najlepsza” randka w kategorii audio. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co słyszałem. Umówiłem się z dziewczyną poznaną na portalu. Początek powiedzmy, że normalny. Pytam na komunikatorze:

- Gdzie się spotkamy?
- W pijalni – odpisuje dziewczyna.
- Której? Czekolady, piwa? - dopytuję.
- W pijalni wódki i piwa. (ona)
- Gdzie to jest? (ja)
- Jak można nie wiedzieć gdzie jest pijalnia wódki i piwa – jej odpowiedź może póki co banalna, ale po spotkaniu będzie dość znamienna. Uznałem ową „pijalnię” raczej za miejsce spotkania, a nie miejsce docelowe, bo wódki nie pijam, a piwo bardzo rzadko.

Zmierzam na spotkanie w kierunku owej „pijalni” i na niedłu ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 5241 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-30 | Komentarze (6)

OczyWyszedłem z kumplami na piwo, nic o czym by można napisać więcej niż jedno zadnie. Wchodzimy do piwiarni, ja byłem jeszcze trzeźwy, koledzy już po paru głębszych. Stoimy przy barze, zamawiamy piwo, a jeden z kolegów woła nas koniecznie do sali/pomieszczenia obok... Wchodzę, wstęp 5 złotych od osoby, siadamy przy stoliku, dostajemy kartkę do wypełnienia odpowiedziami... Trochę nie wiem o co chodzi... Pani prowadząca zaczyna czytać pytania a la „Milionerzy” lub „Jeden z dziesięciu”. Rozglądam się po sali, jest kilka stolików, a przy każdym stoliku grupy po kilka osób – w większości złożone z kobiet. Wieczór tak się potoczył, że nie dotrwaliśmy z kolegami do końca turnieju. Siła wyższa, trzeba było wyjść wcześniej.

Dopiero jakoś na drugi dzień zaczęło mi to chodzić po głowie... Co to za ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 991 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-19 | Komentarze (3)

OczyZwiązki bywają różne - mniej lub bardziej udane, szczęśliwe, okropne... Brakłoby przymiotników, aby opisać każdy związek. Jedne trwają do grobowej deski, inne się rozpadają. Po tych rozpadniętych jest smutek/ból/zawód, ale czasem i ulga.

Zdarza mi się rozmawiać z kobietami o ich byłych związkach. Zaczynam rozmowę z nowo poznaną kobietą, przez internet/telefon/na żywo, i widzę lekkie naładowanie z jej strony. Dopytuję o co chodzi. Odpowiedzi są podobne – wszyscy faceci są tacy sami, nie chcę już żadnych związków, chcę być singielką, tak mi najlepiej i kropka. Zaskoczę Was – nie wszyscy są tacy sami – facetów na świecie jest około 3,5 miliarda. Oczywiście wielu facetów ma podobne zachowania, można znaleźć podobne cechy/reakcje, ale na pewno nie wszyscy są tacy sami! Istnieje mnóstwo powiedzeń opisując ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1961 | Dodał: Młody | Data: 2018-10-10 | Komentarze (2)

Oczy
Nie szukaj, sama się znajdzie - wiele ludzi to powtarza. Można tak mówić w kontekście szukania miłości, ale i wielu innych rzeczy czy zjawisk. Prawda i nie, ja uważam raczej, że samo się nic nie zrobi.

Ostatnio raczej mniej „szukałem” ze względu na stan mojego zdrowia. Sprawność wraca już prawie w pełni, zatem można już gdzieś normalnie wyjść, z kimś się spotkać. Trochę mimowolnie doświadczyłem właśnie owego „nie szukaj” - ograniczył mnie w tym stan zdrowia i przyznam się Wam, że owe „nie szukaj” nie prowadzi do niczego dobrego. Przysłowiowe zamknięcie w czterech ścianach to mało komfortowa sytuacja. Internet i świat wirtualny działa wszędzie tak samo, ale potem ten następny krok, jakim jest niestety ograniczenie fizyczne to jednak duża bariera.

W relacjach damsko ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 13526 | Dodał: Młody | Data: 2018-09-10 | Komentarze (5)

OczyNa blogu dość długa przerwa. Nie, nie zapomniałem o nim. Trochę działo się w moim życiu przez ten czas. Nie zawsze dobrego. Miał tu być już inny wpis, ale jest ten. To po kolei...

W kwietniu poznałem ciekawą dziewczynę. Pierwsze spotkanie, ot, takie sobie. Miłe, bez większego szału, pozytywne, wymiana uprzejmości z umówieniem się na kolejne spotkanie, ale pewności, że ono będzie nie miałem. W międzyczasie mieliśmy kontakt - umiarkowany, sympatyczny. Faktycznie doszło do kolejnego spotkania i jeszcze następnego. Muszę przyznać, że z każdym spotkaniem znajomość nabierała takiego pozytywnego wymiaru, nawet magii. Umówiliśmy się na majówkę, spędziliśmy ją wspólnie, kilka dni, a magia nabierała na sile. Dużo rozmawialiśmy, znaleźliśmy wspólny język, mieliśmy mnóstwo wspólnych zainteresowań. Tak zupełnie na marginesie, była do ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 3476 | Dodał: Młody | Data: 2018-07-20 | Komentarze (8)

Oczy
Podobno bycie singlem to plaga naszych czasów. Sposób na życie, strach przed drugim człowiekiem, przed czymś więcej, przed zaufaniem, czy zawód w dotychczasowych związkach? Czy bycie samemu jest dobre czy złe?

Jedni podświadomie twierdzą, iż chcą być singlami, że tak im dobrze i koniec. To chyba chęć udowodnienia czegoś sobie i innym. W dużej mierze to również zawód spowodowany poprzednimi związkami i obwinianie/odwrócenie się od całej płci przeciwnej.

Na drugim końcu są ci, którzy nie umieją wytrzymać nawet krótkiego okresu sami. Tkwią oni w absurdalnych związkach z obawy przed choćby jednym/pierwszym dniem „samotności” albo – z deszczu pod rynnę – pakują się w pierwszy lepszy „związek”. I tu się na chwilę zatrzymajmy.

Czy umiesz być sam(a)? Bycie same ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1451 | Dodał: Młody | Data: 2018-04-27 | Komentarze (5)

OczyWpadł mi w ręce gdzieś artykuł – czego nie wypada robić przy partnerze. Zaciekawiony – kliknąłem.

http://polki.pl/magazyn/relacje,8-rzeczy-ktorych-nie-wypada-robic-przy-partnerze-nawet-jesli-jestescie-dlugo-razem,10420481,artykul.html

Zacznę od tego, że nie wiem na ile poważnie potraktować ten artykuł. Na ile jest to coś, czym trzeba wypełnić kolorowe strony kobiece, a na ile temat na poważniejszą dyskusję. Podejdę do sprawy wg tego drugiego.

Moim zdaniem, związek to relacja z drugą osobą – najbliższą mi osobą. Nie muszę tej osoby się wstydzić, nie mam przed nią tajemnic, mogę jej o wszystkim powiedzieć – tego wręcz od niej oczekuję oraz oczekuję, że i ona taka będzie wobec mnie. Z tą o ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 4164 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-30 | Komentarze (1)

OczyJakiś czas temu umówiłem się z kobietą z netu. Zaskoczy Was pewnie fakt, szczególnie tych, którzy zarzucali mi, że szukam 25-letniej żony, że kobieta owa była kilka lat starsza ode mnie. Była bez wątpienia bardzo ładna. Niejedna 18-tka mogłaby jej pozazdrościć naturalnej urody, figury, skóry. Po pierwszym naprawdę miłym spotkaniu kontakt jakoś się urwał.

Niedawno, w sumie przypadkiem, zgadaliśmy się. Mieliśmy wolny wieczór, nie było gdzie pójść, odwiedziła mnie w domu. Jeśli pierwsze spotkanie było miłe, to to drugie było przemiłe – w dużym skrócie. Nie można było nie umówić się na następne!

Pozostawaliśmy w kontakcie telefonicznym i wyczekiwali oboje kolejnego, trzeciego spotkania. W końcu do niego doszło. Spacerowaliśmy razem po mieście. Kobieta szczególnie dużą uwagę zwracała na witryny sklepowe, opowiadała jakie ciuchy musi sobie k ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 4673 | Dodał: Młody | Data: 2018-03-09 | Komentarze (6)

OczyZnalazłem ją już bardzo dawno. Od razu przypadła mi do gustu. Początki były bardzo trudne, ale czułem „to coś”. Nie szukam innej, nie mam zamiaru jej zdradzać, wystarcza mi tylko ta jedyna w zupełności. Nigdy nie chciałem z niej zrezygnować i nigdy nie zrezygnowałem. Pozwala mi na bardzo wiele, nie ogranicza mnie. Mogę być z nią gdziekolwiek na świecie. Znam ją bardzo dobrze, ale ciągle się jej jeszcze uczę. Mam do niej wielki szacunek, dystans, pokorę. Miewamy trudniejsze momenty, ale jak to ze wszystkim – zawsze po burzy wychodzi słońce. Mogę o niej mówić 24h/dobę lub mogę o niej nie mówić wcale – jeśli kogoś to nie interesuje. Bardzo ją lubię, a nawet kocham. Myślę, że to związek do grobowej deski. Jest po prostu dla mnie spełnieniem marzeń w tej kwestii.

...żeby była jasność – piszę o mojej pracy. Jestem przekonany, że w ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 13392 | Dodał: Młody | Data: 2018-02-16 | Komentarze (3)

1 2 3 ... 7 8 »

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"