Główna » 2016 » Kwiecień » 9 » A jednak ideały istnieją!?
8:45 PM
A jednak ideały istnieją!?
Singiel Kilka miesięcy temu odezwała się do mnie poprzez moją stronę pewna dziewczyna. Wymieniliśmy kilka konkretnych i sensownych wiadomości, potem jakaś krótka rozmowa telefoniczna w przelocie... Wzbudziła moje zainteresowanie.


Kolejnego dnia następna nasza rozmowa telefoniczna trwała, z zegarkiem w ręku – 10 GODZIN! Rozmowa była niezwykle ciekawa, rzeczowa, wciągająca. Kobieta mądra, inteligentna, z bardzo trzeźwym podejściem, mieliśmy podobne spojrzenie na życie. Rozmawialiśmy o bardzo wielu rzeczach, w końcu te 10 godzin mówi samo za siebie.


Co do wyglądu – widziałem ją na kilkunastu zdjęciach... przepiękna dziewczyna. Co można stwierdzić? No po prostu ideał!


Następnego dnia, z pewną dozą obojętności, oznajmiła mi, że ogólnie to ona nie ma czasu, ale fajnie wiedzieć, że są tacy faceci – z takim podejściem.


Co mogę odpowiedzieć? Fajnie wiedzieć, że są takie kobiety – z takim podejściem. Tylko trzeba znaleźć taką, żeby miała jeszcze trochę czasu.


Nie wiem, na ile skutecznie to wszystko zrozumiałem. W końcu to była tylko jakaś dłuższa rozmowa, dyskusja. Próbowałem potem jeszcze nawiązać kontakt, nawet spotkać się, ale skończyło się na wymianie kilku wiadomości.
Wyświetleń: 7458 | Dodał: Młody | Rating: 4.3/3
Liczba wszystkich komentarzy: 141 2 »
Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
14 Natalia   [Wpis]
10 godzin i serio odpuściła sobie? dla mnie tak długa rozmowa już by coś znaczyła na pewno chciałabym kontynuować znajomość chociażby dlatego , że naprawdę rzadko można spotkać kogoś z kim można porozmawiać godzinami i nie nudzić się przy tym :)

0 Spam
13 pat   [Wpis]
Mowiac wprost, nie spodobales sie owej dziewczynie...

0 Spam
12 Aqq   [Wpis]
To sen był,tak?

0 Spam
11 Ania   [Wpis]
Macie racje dziewczyny fajne są chociaż te przeżyte chwile, czy sa woół mnie fajni ludzie nie koniecznie raczej fałszywi... co do mężczyzn rzeczywiście mam pecha jakiegoś i nie mam już nadzieji że coś się zmieni w tej kwesti no ale cóż ja mogę:( chciaż pracuję w sklepie i mam kontakt z ludźmi i czasami widzę ze ktoś może był by zainteresowany ale jakoś meżczyźni nie mają odwagi zagadać.... szkoda

0 Spam
10 kaska   [Wpis]
Ania jest na pewno wokół Ciebie wielu fantastycznych ludzi. Zawsze jest szkoda tych chwil które minęły ale też z biegiem czasu zaczniesz je wspominać z sentymentem. Nie pozwól by ten żal przysłonił Ci oczy, bo może Ci umknąć cos dobrego.:)

0 Spam
9 Marta   [Wpis]
A może dziewczyna po prostu nie trafiła na odpowiednia osobę i próbuje uciec w prace? Chłopak powinien się starać, a nie odpuszczać. Dziewczyna przecież nie będzie zabiegać o kogoś względy. Nie tak? Bo skończy się tym, że dziewczyna się oświadcza chłopakowi.
Więcej wytrwałości panowie!

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
-1 Spam
8 M.   [Wpis]
Jednego dnia ma czas wisieć na słuchawce 10 godzin by następnego powiedziec, że ogólnie nie ma czasu... Spoko :)

0 Spam
7 Ania   [Wpis]
Wiesz Kaska masz rację fajnie żyć dla takich chwil, ale szkoda ze trwają tak krótko... Ja naprzykłas odzyskałam w końcu wiarę w to że są jeszcze fajni ludzie na tym świecie i ze w końcu będę miała bliską osobę przy sobie i może z czasem rodzinę a tu koniec.... szkoda mi i żal :(

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
6 kaska   [Wpis]
Warto żyć dla takich chwil. Zobacz ile emocji w przeciagu ,,chwili" pojawiło sie w Twoim życiu.

0 Spam
5 Agnieszka   [Wpis]
Czasem chwile łapane w przelocie sa najpiękniejsze... choćby znikały w mgnieniu oka :)

1-10 11-14
Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"