Główna » 2017 » Październik » 16 » Dobry w łóżku...
12:14 PM
Dobry w łóżku...

OczyPodobno to mężczyźni myślą tylko o seksie? Tymczasem, wrzuciłem kilka dni temu na facebook'a napotkane przypadkiem zdjęcie. Było w nim pytanie – jakie cechy i atrybuty podobają się najbardziej kobietom w mężczyznach?

W komentarzach, wiodącą i najczęściej pożądaną cechą okazał się punkt nr 5, mianowicie, że facet ma być dobry w łóżku. Przyznam, że ta odpowiedź zaskoczyła mnie, ale z drugiej strony nie aż tak bardzo. Oczywiście, seks jest bardzo ważny w związku.

Moje spostrzeżenie jest takie, że mężczyźni (przynajmniej większość) myślą o przypadkowym seksie, tu i teraz, zaspokojeniu żądzy, upustowi emocji, w trochę byle jaki i egoistyczny sposób. Kobiety natomiast myślą o seksie, że będzie on dopiero kiedyś tam – o dobrym, długim, namiętnym, upojnym, z całą otoczką, bardziej rozbudowanym. One wymagają, mają większą fantazję, wyobraźnię i oczekiwania.

Czy kobiety boją się do tego przyznać tak otwarcie? Do kobiet jest trudniej dotrzeć, ten temat jest w nich głębiej schowany. Kobieta chce czuć się zdominowana, ale tylko w odpowiedni sposób, zgodnie z jej wyobrażeniami – przez faceta dobrego w łóżku i jest to bardzo przez nią pożądane.

Nie przypuszczałem jednak, że aż tak dużo z Was, kobiet, nie będzie się bało/wstydziło o tym otwarcie powiedzieć i że z takimi właśnie podejściem jest tak duży odsetek kobiet.

Tu pojawia się inne pytanie – czy tak mało jest facetów, potrafiących wsłuchać się w „głos” kobiety – czego ona pragnie w łóżku? Najwidoczniej, co smutne, takich facetów jest niestety mało.

Najlepszy efekt jest oczywiście wtedy, gdy obydwie strony ze sobą współgrają i wzajemnie spełniają swoje oczekiwania i potrzeby – jak w każdej innej dziedzinie niezbędnej do stworzenia udanego związku.


Wniosek jest prosty. Wynika on nie tylko ze wspominanej ankiety, ale też z tego co słyszę od kobiet – kobiety oczekują dobrego seksu, ale mężczyźni lub rzadko który mężczyzna jest go w stanie kobiecie dać. Takie są moje spostrzeżenia z przypadkowej w sumie ankiety i usłyszanych/zaobserwowanych w życiu sytuacji.

Dopiero albo aż na drugim miejscu, mężczyzna ma być – mądry – tak mówią komentarze. Tutaj też jestem nieco zaskoczony. Z moich doświadczeń zauważam, że dużo kobiet przerasta nieco fakt, że facet jest mądry. Odnoszę wrażenie, że kobietom to nie odpowiada, bo mądry facet nie będzie akceptował ich fanaberii. Mam tu na myśli te kobiety mniej poukładane. Jeśli natomiast facet akceptuje te odjechane fanaberie to chyba nie jest mądry. Innymi słowy – mądry facet jest tylko dla sensownej kobiety.


Wyświetleń: 2482 | Dodał: Młody | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 1
0 Spam
1 Joanna   [Wpis]
Przykre jest to, że często brak zrozumienia w łóżku prowadzi do rozpadu w związku...
Z czasem w kobiecie rośnie ta frustracja od ktorej nie uciekniemy. Pomimo jasnych wskazowek przekazywanych partnerowi nic to nie zmienia to cóż my biedne kobiety mamy wtedy począć...
Pozdrawiam!;)

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"