Główna » 2017 » Sierpień » 3 » Epilog
9:30 AM
Epilog

Długo zastanawiałem się czy napisać o dalszej części historii ciągnącej się od dwóch wpisów, ale skoro już ją zacząłem... Nabrała dość ciekawych wątków. Dla mnie prawie jak jakaś fikcja.

Byłem z ową dziewczyną dalej w kontakcie telefonicznym. Chciałem jej jakoś pomóc skoro ma problemy. Przejeżdżałem nieopodal, więc zaproponowałem spotkanie. Zgodziła się.

Rozmawialiśmy przez chwilę o jej problemach z zadłużeniem. Przekonywałem ją, że to nie koniec świata. Zszokowało mnie, gdy powiedziała, że nie żałuje, iż zaciągała kredyty. Żałuje tylko, że tak zawiodła się na byłym. Chyba włączyło jej się z powrotem przeżywanie związku.

Była rozkojarzona, rozdrażniona, myślami jakby zupełnie gdzie indziej. W krótkim odstępie czasu wypaliła trzy papierosy.

Zacząłem zauważać, że problem leży jednak w czymś innym. Podpytuję o co chodzi. Padłem... wykrztusiła z siebie, że dzień wcześniej, przed opisywaną teraz rozmową, miała jakiś trójkąt. Tak, taki trójkąt – erotyczny. A największym problemem w danej chwili było to, że w tym trójkącie poszło coś nie tak. Nie wiem co, bo o to już nie dopytywałem.

Zapytałem ją, czy pamięta nasze pierwsze spotkanie sprzed trzech tygodni?

- „Sprzed trzech tygodni” – zdziwiła się. „To było trzy tygodnie temu? Ja myślałam, że z rok temu” – odparła.

To chyba wiele tłumaczy.

Dla tych „krzyczących” o ujawnianie prywatności, odpowiem, że nie piszę tu o imionach, nazwiskach, miastach, wieku, zawodzie. Ludzi o podobnych problemach, upodobaniach, a nawet jakichś kombinacjach tych rzeczy są w Polsce tysiące. Nigdy nie piszę na blogu o kimś, kto sobie tego nie życzy.

Wyświetleń: 2313 | Dodał: Młody | Rating: 2.5/2
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"