Główna » 2018 » Październik » 19 » Jak to się nazywa?
12:44 PM
Jak to się nazywa?

OczyWyszedłem z kumplami na piwo, nic o czym by można napisać więcej niż jedno zadnie. Wchodzimy do piwiarni, ja byłem jeszcze trzeźwy, koledzy już po paru głębszych. Stoimy przy barze, zamawiamy piwo, a jeden z kolegów woła nas koniecznie do sali/pomieszczenia obok... Wchodzę, wstęp 5 złotych od osoby, siadamy przy stoliku, dostajemy kartkę do wypełnienia odpowiedziami... Trochę nie wiem o co chodzi... Pani prowadząca zaczyna czytać pytania a la „Milionerzy” lub „Jeden z dziesięciu”. Rozglądam się po sali, jest kilka stolików, a przy każdym stoliku grupy po kilka osób – w większości złożone z kobiet. Wieczór tak się potoczył, że nie dotrwaliśmy z kolegami do końca turnieju. Siła wyższa, trzeba było wyjść wcześniej.

Dopiero jakoś na drugi dzień zaczęło mi to chodzić po głowie... Co to za spotkania/konkursy/zawody? Ktoś kojarzy coś takiego? Chętnie bym się wybrał na taką zabawę, tylko z nieco trzeźwiejszą ekipą.

A tak na marginesie, wiecie co też zwróciło moją uwagę? ...że na tej sali była zdecydowana większość kobiet... Są jednak kobiety, które cenią wiedzę i lubią ją wykorzystywać, bo ostatnio miałem raczej do czynienia z takimi, które uważają, że ziemia jest płaska i temu podobnymi...

A może i w takim miejscu by się żona znalazła. Skoro nie w bibliotece to w innej jaskini wiedzy.

 


 

 

Wyświetleń: 1537 | Dodał: Młody | Rating: 2.7/3
Liczba wszystkich komentarzy: 2
0 Spam
2 A.   [Wpis]
Rozrywka której szukasz to PubQuiz :)

0 Spam
1 paullaner06   [Wpis]
I każdego dnia zaglądam na tego bloga. I coś mnie tutaj ciągnie i próbuję coś napisać, ale za każdym razem nic nie wychodzi, więc uciekam po cichu, tak bez słowa.. Intryguje mnie to,ciekawi, karze rozmyślać. Ale dzisiaj coś zostawiam, niezbyt dużo, niezbyt ładnie, ale szczerze ;). Miłego:
Zaintrygowana;)

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"