Główna » 2015 » Maj » 6 » Miłość idealna...
3:13 PM
Miłość idealna...
Na często odwiedzanym przeze mnie portalu randkowym, pewna dziewczyna przykuła moją uwage. Ładne zdjecia, ciekawy opis, wymiana kilku maila, potem rozmowa telefoniczna. Wszystko idzie w jak najlepszym porządku, w końcu umówiliśmy sie na spotkanie. Zobaczyłem ją i naprawdę szczerze??? Mój ideał!!! Nic dodać nic ująć. Naprawdę jeśli chodzi o wygląd, nie było najmniejszego szczegółu, który chciałbym zmienić.


Jako, że pogoda sprzyjała udaliśmy się na krótki spacer. Wg odwiecznej prawidłowości, skoro jest ładna powinna nie za bardzo mieć poukładane w głowie. Otóż nie, jest kompletnie na odwrót! Mądra, skromna, zna kilka języków... Rozmowa toczyła się w najlepsze i była bardzo interesująca. Hm, nie, to nie może być prawdą takich dziewczyn po prostu nie ma a ja taką spotkałem...?


Może to nie najlepszy temat na pierwsze spotkanie, ale zaczęła jakoś o swoim byłym. Z początku dość normalnie, ja nie mam większego problemu z rozmową na taki temat, w końcu każdy ma jakąś przeszłość. Jednak z czasem temat stawał się dość emocjonalny. A zatem była z facetem 4 lata, to była miłość od pierwszego wejrzenia, było wszystko idealnie. Obcokrajowiec, co prawda związek na odległość, ale miłość kwitła, widywali się raz w miesiącu, wspólne plany, on poznał jej rodziców, po prostu ten jedyny na całe zycie!


Co się okazało pewnego pięknego dnia? ...że ma żonę (której wcześniej podobno nie miał), dzieci (o których też nie wiedziała) i ... właśnie wsadzili go do więzienia!


Nie wie kompletnie nic więcej, za co, dlaczego. Można by powiedzieć, że być może niesłusznie o coś posądzony, zdarzają się takie rzeczy... ale to ukrywanie żony i dzieci chyba rozwiewa tę tezę.


Dziewczyna kompletnie skrzywdzona przez świat, życie, miłość? Można by tak powiedzieć... ale co ona na to? Chciałaby się z nim spotkać i usłyszeć prawdę! Twierdzi, że na 99% nie będą już ze sobą, ale niczego w życiu nie można wykluczyć. Moim zdaniem szansę na usłyszenie prawdy ma chyba niewielką. Do tego dodaje, że teraz to ona kompletnie nie ufa facetom.


Czy słusznie? Czy ktokolwiek następny powinien płaćić za coś co zrobił ktoś inny? Czy powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka?


Jaka może być przyszłość? Jak wyjdzie z więzienia może będzie chciał odzyskać „ukochaną”? Jak bardzo ona będzie chciała poznać prawdę i dotrzeć do niego? Tylko po co? No chyba, że miłość jest ślepa i przetrwa wszystko?
Wyświetleń: 4642 | Dodał: Młody | Tagi: randki, dziewczyna, miłość | Rating: 4.0/7
Liczba wszystkich komentarzy: 6
0 Spam
6 k1chmielecka   [Wpis]
ale ci faceci to swinie  biggrin brehbreh

0 Spam
5 M   [Wpis]
Nie ma miłości idealnej, jest dwoje ludzi, którzy idealnie do siebie pasują. Kochają się za zalety i szanują za wady.

0 Spam
4 Rollka   [Wpis]
Miłość to uczucie piękne i głupie. Kobieta mimo krzywdzenia przez tą drugą stronę, niewierności czy innych przeciwności potrafi bezgranicznie kochać i mieć nadzieję na magiczna przemianę partnera i w końcu szczęśliwe życie. Jestem ciekawa jak potoczą się losy tej historii... nie zgadzam się z opinią, że jeśli umawia się na randkę to powinna zamknąć przeszłość za sobą bo czasem nie da się tego zrobić... oczywiście nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka bo w końcu każdy człowiek jest inny..
Chyba, że się mylę :)

0 Spam
3 Martuś   [Wpis]
Miłość jest najważniejszą sprawą dla większości kobiet, determinuje je, określa. Z wielkiej miłości, zwłaszcza nagle zakończonej, może wyleczyć tylko następna. Więc jeśli kobieta mówi od razu o miłości, która była, to oznacza, że musi to z siebie wyrzucić i uzyskać Twoją akceptację na to, że jeszcze jakiś czas ta niechciana już przez nią miłość bedzie częścią jej życia i że mimo to nadal ją chcesz.

0 Spam
2 jane   [Wpis]
Jeśli nie ufa facetom to....powinna najpierw tą sprawę w sobie przepracować, zamknąć pewien rozdział a dopiero potem poczuć czy jest gotowa na poznawanie innych- nikt nie powinien płacić za błędy innych.

0 Spam
1 Paula   [Wpis]
Według mnie jeśli umawia się na spotkanie bądź randkę to raczej przeszłość zostawia za sobą i powinna być otwarta na nowe znajomości i poznanie kogoś nowego kto może zwojować jej życie :) ale cóż to tylko moje skromne zdanie, też nie nadążam za obecnymi damskimi trendami w tej kwestii :)
ale to tylko ja Paula :)

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"