Główna » 2015 » Sierpień » 30 » Moi drodzy,
6:15 PM
Moi drodzy,
W związku z licznymi zarzutami/oskarżeniami/niedowierzaniami, że moja strona to jakaś ściema, badania socjologiczne itd. informuję, że jest podany do mnie email, można napisać, podać nr telefonu i z każdym chętnie porozmawiam (w miarę możliwości), czy nawet – jeśli będziemy w pobliżu siebie możemy się umówić na kawę/obiad.


Mogę stworzyć nawet osobną zakładkę – do wpisów, kto się ze mną spotkał/rozmawiał – i jakie są Wasze opinie. ...żeby nie było, jak to piszecie, że tylko ja się „nabijam” z kobiet. Chętnie posłucham co Wy macie o mnie do powiedzenia/napisania.


Na fb dla „znajomych” wrzucam swoje zdjęcie.
Wyświetleń: 1902 | Dodał: Młody | Rating: 3.0/2
Liczba wszystkich komentarzy: 3
0 Spam
3 Maja   [Wpis]
Chyba kogoś połaskotałeś - hahahaha Tylko nierozumiem tego oburzenia ktore spwodowało to, że sie powyżej tłumaczysz. Robisz to co robisz i co uwazasz za słuszne. Przeciez kazdy ma swój rozum i niech myśli jak chce a Pan Panie Marcinie nadal dziel sie swymi spostrzeżniami. Może to nauczy wiele innych osób pewnych wartości.

0 Spam
2 Blanka   [Wpis]
Hahah za duże mniemanie masz o sobie, po co piszesz o randkach, skoro raczej należy to do prywatnych spraw i należy kogos szanować, pytales się tych kobiet, czy możesz opisywac przebieg randki na swoim pseudo blogu? Zanim zaczniesz od kogos wymagac, pierw spojrz na siebie. :) Zalisz się, ze nie możesz nikogo poznac i dodajesz zalosna strone internetowa, zalosne reklamy, jesteś facet, czy baba? Nie dziwie się, ze nikt nie ma ochoty poznac Ciebie osobiście. :)

0 Spam
1 Justyna   [Wpis]
Wiem kim jesteś. :) I wiem także, ze lubisz bawic się uczuciami i ''zywic sie'' czyimiś nadziejami. :)

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"