Główna » 2017 » Grudzień » 18 » Poszukiwana.
3:44 PM
Poszukiwana.

OczyJedni mi mówią, że mam nie szukać. To ja mimo wszystko będę dalej szukał. Podobno kobiety lubią facetów z inicjatywą, którzy coś robią w danym kierunku.

Inni nie wierzą, że chcę znaleźć, a ja naprawdę chcę. Tak, szukam żony. Może znajdzie się gdzieś najlepszy prezent jaki mógłbym sobie wymarzyć na te święta?

Dla zainteresowanych, 
informacje kim jestem i kogo szukam na mojej stronie.


Wyświetleń: 10385 | Dodał: Młody | Rating: 2.8/4
Liczba wszystkich komentarzy: 6
0 Spam
6 charis   [Wpis]
Aleksandra jest Marcinem.
kurtyna

0 Spam
5 Aleksandra   [Wpis]
Pani Łono, mi z kolei robi się przykro czytając takie komentarze. Nie wiem jak pani, ale ja miałam okazję poznać autora bloga i nie zauważyłam żeby miał problem z twardym stapaniem po ziemi czy akceptacja innych. Akceptacja jednak nie jest tożsama z chęcią spędzenia z kimś reszty życia i nie widzę w tym niczego dziwnego. Świadczy to co więcej o braku desperaci, której się pani doszukuje.

Autor szuka żony, pozostawmy sposób tych poszukiwań jemu i je obserwujmy, a jeśli rażąco nam nie odpowiadają... cóż, zdaje się, że istnieje coś takiego jak magiczny krzyżyk w prawym górnym rogu okna.

Pozdrawiam,
Aleksandra

0 Spam
4 ŁONA   [Wpis]
Jest mi niezmiernie przykro, kiedy jestem nieco mimowolnym świadkiem spadku poziomu wpisów, jaki ma miejsce w ciągu ostatniego roku. Czyżby ten wpis był ostatnią deską ratunku, istnym aktem desperacji? Polecam wyjść do ludzi i od czasu do czasu odważyć się zaakceptować ich takimi jakimi są, a nie siedzieć wiecznie w internetach, trzepać hajs i się dalej odrealniać.

Pozdrawiam,
Realna ŁONA

0 Spam
3 Klaudia   [Wpis]
Fajnie przeczytać że są faceci na tym świecie którzy jednak mają chęć posiadania żony - osoby przy sobie na stałe.
Akurat Na bloga trafilam przypadkiem, a jedstem w tej samej sytuacji ze poszukuje meza. Podobno many zajc sie swoim życiem, pasjami, rozwojem własnym a ta druga osoba stanie na naszej drodze :) ja bym od siebie dodała że jako mężczyzna , gdy widzisz jakaś interesującą istotę to dIalaj, zaproś na kawę czy drinka. To jest ta inicjatywa, poznawanie ludzi. Czasem z tej kawy trafi się koleżanka lub dobra przyjaciółka lub kompletnie nie przychylna nam osoba finalnie, a czasem zona.

0 Spam
2 Daria   [Wpis]
Opis pasuje do mnie...

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
1 Wiola   [Wpis]
Twój wymarzony prezent zjawi się w najmniej oczekiwanym momencie!Tego Ci życzę.

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"