Główna » 2016 » Lipiec » 1 » Wakacyjny podryw.
3:36 PM
Wakacyjny podryw.
RozmowaNadeszły wakacje. W tym czasie może trochę mniej myślimy o sprawach damsko-męskich, bo za oknem słońce, ciepło, długi dzień i dużo atrakcji. A może jest dokładnie na odwrót – w tym czasie sprawy damko-męskie narzucają się jakby same, bo z kim iśc na plażę, spacer i może to właśnie wakacje są miejscem a raczej czasem na to idelnym? Jest wiecej czasu i luzu a mniej pracy i zagonienia.

Słońce, plaża, urlop. Czy to sprzyjające warunki, żeby poderwać dziewczynę? Mam kolegę, który mawia, że on jest jak komandos – gdzie go rzucą tam sobie musi radzić. Będąc na plaży, chodził z kremem przeciwsłonecznym i pytał dziewczyn – czy mogę wysmarować Ci plecy? Sukces prawie murowany, wieczorem mogł przebierać w tym, z którą umówić się imprezę.

Inny kolega natomiast, zawsze pytał napotkanych na wakacjach dziewczyn – gdzie tu się można dobrze pobawić? Pomimo tego, iż sam był bardzo dobrze zorientowany, trzeba było znaleźć jakiś punkt zaczepienia. Tymczasem gdy był już na samej imprezie, pytał dziewczyn czy napiją się drinka. W przeciwieństwie do poprzedniego kolegi u tego efekt bywał różny.

Ostatnio zapytałem jednej dziewczyny, po wyjściu ze sklepowej kolejki, czy nie umówimy się na jakąś kawę? Popatrzyła dziwnie i odpowiedziała – jestem mężatką. I wiecie co wydało mi się dziwne i nawet trochę niesmaczne? Nie to, że nie chciała sie ze mna umówić, ale to, że zawracam jej głowę czymś na co ona nie ma kompletnie ochoty, nie jest tym zainteresowana, jej myśli są zupełnie gdzieś indziej i generalnie totalnie nie to! To trochę tak jakby głodnemu mówić, że nie mamy już nic do jedzenia, a sytemu – pójdzmy na obiad.

Innym razem na konferencji, na której ostatnio byłem, po dłuższej rozmowie z jedną dziewczyną zapytałem czy dałaby mi swój numer telefonu. Nie zgodziła się, bo powiedziała, że ma faceta. Podobna sytuacja do poprzedniej. Tak, to po prostu statystyka i gdyby tak zapytać dwudziestu kobiet, to już pewnie by się znalazły takie niezamężne i bez faceta. Tylko czy o to chodzi? Nie liczy się ilość, ale jakość.

Ile razy słyszałem z kolei opowiadania a nawet westchnienia kobiet – jak to by było cudownie, gdyby facet podszedł do mnie na ulicy i w nie obleśny czy prostacki sposób zaprosił mnie na kawę. Kwestia odnalezienia właściwych osób, we właściwym miejscu i właściwym czasie. Samo się nie stanie jak się nie spróbuje.
Wyświetleń: 3481 | Dodał: Młody | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 161 2 »
0 Spam
16 Zaciekawiona   [Wpis]
Jestem tylko czytelniczką Twojego bloga na wakacjach nad morzem :-) A teraz ide na kolację na lody do Marco ;-) Miłego wieczoru :-D

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
15 Marcin   [Wpis]
A dziękuję... kimkolwiek jesteś :)

0 Spam
14 Zaciekawiona   [Wpis]
Nie zdążyłam Ci się dobrze przyjrzeć (bo szybko szedłeś) ale to prawda, że masz ładne oczy :-)

0 Spam
13 Marcin   [Wpis]
Chodziłem... :)

0 Spam
12 Zaciekawiona   [Wpis]
Czy Marcinie chodziłeś dziś może we Władku ubrany w kremowĄ bluzę i spodnie niebieskie w kratę?

0 Spam
11 Malina   [Wpis]
Jasne że to miłe i okej i czemu nie...nawet jeżeli się kobiety są zajętę TO CO z tego w końcu się trafi jakaś wolna i chętna ale facet musi wykazać inicjatywę...

0 Spam
10 MAGDALENA   [Wpis]

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
9 Aga   [Wpis]
Może nie chodzi o to że któraś nie chciała tylko o sposób w jaki to robisz?
Trzeba inaczej zacząć rozmowę a nie prosto z mostu wyjechać: "umowisz się ze mną na kawę...?". Gdzie jakiś wstęp, zwykłe zagadanie? Wystarczyłoby zacząć rozmowę np. Ale długa ta kolejka a wymiana nr tel. czy spotkanie zaproponować na końcu :)

0 Spam
8 Marcin   [Wpis]
Dziękuję bardzo za tak miłe słowa :)

0 Spam
7 Zauroczona   [Wpis]
Przejrzałam Twoje posty, Facebooka i jest w lekkim szoku, pozytywnym oczywiście. Ciężko mi uwierzyć, że tak bardzo zaangażowałeś się w szukanie tej drugiej połówki. Jestem przekonana, że chyba nikt nigdy wcześniej nie zrobił tyle dla ukochanej osoby, a Ty robisz to żeby dopiero tą ukochaną gdzieś znaleźć, coś pięknego. Myślę, że wiele z nas chciałoby być na miejscu tej jedynej. Będę śledzić Twoje poszukiwania i trzymać kciuki za szybkie odnalezienie swojego światełka :)

1-10 11-16
Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"