Główna » 2017 » Listopad » 10 » Zawsze coś się przytrafi...
1:19 PM
Zawsze coś się przytrafi...

OczyPoczątek jak zawsze – ktoś poznany na portalu, sympatyczna korespondencja, zdjęcia, wydaje się wszystko OK, po prostu idzie jak po maśle.

Zdzwoniliśmy się. Choć kobieta była dobrze po trzydziestce, miała tak cudowny, aksamitny głos jak dwudziestolatka. Rozmowa również była sensowna. Rozmawialiśmy o życiu, zainteresowaniach, oczekiwaniach. Były zbliżone. Wspomniała, że bardzo lubi w ludziach skromność, czym mnie ujęła. Wszystko było OK do momentu, gdy powiedziała, że facet musi być dobrze ubrany. W porządku, nie widzę w tym nic dziwnego, jeśli jest to w granicach rozsądku. Tyle, że gdy zaczęła o tym mówić więcej, wyszło, że dla niej to warunek podstawowy i konieczny, aby coś zaskoczyło w jej związku/relacji.

Trochę dziwne zestawienie – lubić w ludziach skromność, ale i przywiązywać dużą wagę do wysublimowanego ubioru. Powiedziałem jej o tym. Jej odpowiedź była mniej więcej w stylu – no tak po prostu ma być i koniec – ona chce takiego faceta. Jak dla mnie, to jakby gaszenie ognia benzyną, czy wół przy karecie – trochę przeciwstawne bajki.

Mam na ten temat swoje zadanie, o czym już pisałem nie raz, że ubiór ma być czysty, schludny, adekwatny do sytuacji. Nie chciałem jednak przekreślać znajomości z jednego powodu, być może nieopatrznie zrozumiałego. Zakończyliśmy rozmowę telefoniczną w miłej atmosferze kontynuowania znajomości.

Chwilę potem, przysłała mi smsem kilka zdjęć spodni. Miałem wybrać te odpowiednie, pasujące najlepiej na daną sytuację.

Tu chyba miarka się przebrała. Poczułem się jak gej (nic do nich nie mam) albo bardziej jej koleżanka, z którą chce sobie pogadać o ciuchach. Ewentualnie miał to być test na mój dobry gust, który miałem przejść, by móc kontynuować z nią znajomość. Dla niej ubiór to chyba religia. Tu sytuacja i losy naszej dalszej znajomości się wyjaśniły. Główny temat – wybieranie ciuchów na każdym kroku – to chyba nie dla mnie.

Wyświetleń: 2011 | Dodał: Młody | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 1
Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
1 Julia   [Wpis]
Uśmiałam się do łez czytając ten wpis. Zawsze mogło być gorzej, mogła poprosić Cię o doładowanie telefonu czy coś :) niestety portale są pełne takich perełek.

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"