Główna » 2018 » Luty » 16 » Znalazłem ją już bardzo dawno.
4:49 PM
Znalazłem ją już bardzo dawno.

OczyZnalazłem ją już bardzo dawno. Od razu przypadła mi do gustu. Początki były bardzo trudne, ale czułem „to coś”. Nie szukam innej, nie mam zamiaru jej zdradzać, wystarcza mi tylko ta jedyna w zupełności. Nigdy nie chciałem z niej zrezygnować i nigdy nie zrezygnowałem. Pozwala mi na bardzo wiele, nie ogranicza mnie. Mogę być z nią gdziekolwiek na świecie. Znam ją bardzo dobrze, ale ciągle się jej jeszcze uczę. Mam do niej wielki szacunek, dystans, pokorę. Miewamy trudniejsze momenty, ale jak to ze wszystkim – zawsze po burzy wychodzi słońce. Mogę o niej mówić 24h/dobę lub mogę o niej nie mówić wcale – jeśli kogoś to nie interesuje. Bardzo ją lubię, a nawet kocham. Myślę, że to związek do grobowej deski. Jest po prostu dla mnie spełnieniem marzeń w tej kwestii.

...żeby była jasność – piszę o mojej pracy. Jestem przekonany, że wielu z Was pomyślało, iż piszę o kobiecie. Mimo to uważam, że dokładnie tak samo może być z kobietą. Myślę, że tutaj moja praca jest dla mnie wzorem oraz przykładem na to, że warto wyznaczać sobie jakiś (najwyższy) cel – bez półśrodków i bardzo konsekwentnie do niego zmierzać. Warto szukać tego, czego potrzebujesz/oczekujesz/chcesz, bo wiem jak to smakuje i jak bardzo duża jest potem nagroda.

Może to dziwne, ale uważam, że da się te dwie kwestie odrobinę przyrównać. W poszukiwaniu jednego i drugiego można nawet używać tych samych argumentów. Zwróćcie uwagę, że kryteria wyboru są podobne... Trzeba ją lubić, a nawet kochać – będzie się z nią spędzać wiele czasu. Chętnie z nią lub w niej być (bez skojarzeń), do niej wracać. Powinna dawać zadowolenie, satysfakcję i dumę, że się ją ma. Nigdy za to, przenigdy, nie można tych wątków mieszać ze sobą.

W moim przypadku różnica jest tylko taka, że jedno znalazłem bardzo wcześnie, bo już w wieku szkolnym, a drugiego nie mogę znaleźć aż do tej pory.

Dla tych, którzy nie czytali, a odrobinę ich to zainteresowało, to tutaj jest wpis „coś o mojej pracy, czyli jak to się stało, że zostałem inwestorem giełdowym.” 
Wyświetleń: 13745 | Dodał: Młody | Rating: 5.0/2
Liczba wszystkich komentarzy: 3
0 Spam
3 Tosia   [Wpis]
Trzy lata szukania, miliony randek i nic - zero? Z każdą kobietą jest coś nie tak? Są dwa wyjścia albo ten blog to totalna ściema albo z tobą jest coś nie tak. Obstawiam to pierwsze.

0 Spam
2 Merto   [Wpis]
Co sie dzieje w pracy, zostaje w pracy, prosta zasada :)

Wiadomość- śmieć (spam) została ukryta. Pokaż
0 Spam
1 Dziadowska   [Wpis]
Myślę, że w kwestii osoby kompletnie nie pasuje ''lubić a nawet kochać'' bo to nie jest stopniowanie tego samego uczucia a dwa zupełnie różne. Tylko w połączeniu dają udany związek. Myśle ze czasem mozna kochać a nie lubić.
Zapraszam na tekst o idealnym zwiazku, ktory tez sie moze do pracy odniesc? Zapraszam do dyskusji.

www.dziadowska.blogspot.com

Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"