Mam 37 lat, 175cm wzrostu, latem mieszkam nad morzem, nad naszym pięknym Bałtykiem, resztę roku spędzam na południu Polski. Jestem spokojnym, opanowanym, ułożonym, odpowiedzialnym, optymistycznie  nastawionym do życia facetem jakich dużo chodzi po ulicach. Wiem czego chce od życia, mam dużo dystansu i pokory do siebie i świata. Mam to szczęście, że nie jestem zabiegany, jak cały dzisiejszy świat. Wyznaję zasadę, że im więcej masz, tym musisz mieć przy tym większą klasę i być skromnym. Na co dzień zajmuję się inwestowaniem na giełdzie. Zacząłem się tym interesować już w drugiej klasie liceum i nigdy nie robiłem nic innego zawodowo. Jest to nawet nie tyle moja praca, co pasja. Potrzebny jest mi tylko komputer oraz internet – nie liczy się położenie geograficzne. Specyfika mojej pracy jest taka, że najlepsze efekty odnosisz, jeśli myślisz samodzielnie. To dzięki niej nauczyłem się pokory, dystansu, asertywności, cierpliwości i konsekwencji. Zabiera mi to tylko parę godzin dziennie a daje dużo satysfakcji i pozwala realizować moje pasje.

Jedną z nich jest sport, właściwie każda jego dyscyplina – biegnie, rower, tenis, pływanie, kitesurfing a zimą narty. Dzień bez sportu to dzień stracony. Lubię podróże, te bliższe i te dalsze, ostatnio największym problemem jest to, że nie mam z kim podróżować… Poza tym lubię rozmawiać, chodzić po górach, spacerować brzegiem morza, obserwować i wiedzieć co się dzieje w świecie, prowadzić zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiać a ostatnio nawet trochę gotować. Uwielbiam Mazury, spływy kajakowe, czuję tam taką błogość i spokój.

Czego nie lubię? Papierosów – nienawidzę! Nie lubię też czytać, poza czymś naprawdę krótkim. Pewnie to żaden powód do dumy, ale ostatnią książką, którą przeczytałem był „Latarnik” w siódmej klasie szkoły podstawowej. Po prostu nie umiem skupić się na czytaniu, jestem stricte ścisłowcem.

Nie posiadam jakichś wad ukrytych. Tak mi się przynajmniej wydaje. Oczywiście nie mnie to oceniać, ale na ciele i na duchu nic mi nie ciąży, o czym nie chciałbym powiedzieć.

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"