Główna » Artykuły » Artykuły

Informacje o mnie

   Mam na imię Marcin, mam 40 lat, 175cm wzrostu, jestem brunetem o brązowych oczach. Jestem kawalerem (nie z odzysku), nie mam dzieci ani żadnych tego typu zobowiązań. Latem mieszkam nad morzem, nad naszym pięknym Bałtykiem, resztę roku spędzam na południu Polski.

 

Jestem normalnym, optymistycznie do życia nastawionym facetem. Spokojny, opanowany, ułożony, odpowiedzialny. Wiem czego chce od życia, mam dużo dystansu i pokory do siebie i świata. Mam to szczęście, że nie jestem zabiegany jak cały dzisiejszy świat. Wyznaję zasadę im więcej masz, tym musisz mieć przy tym większą klasę i być skromnym.

 

Na co dzień zajmuję się inwestowaniem na giełdzie. Zainteresowałem się tą tematyką już w drugiej klasie liceum i nigdy nie robiłem nic innego zawodowo. Jest to nawet nie tyle moja praca, co pasja. Potrzebuję do tego tylko komputer oraz internet i mogę być nawet na drugim końcu świata. Zabiera mi to tylko parę godzin dziennie a daje dużo satysfakcji i pozwala realizować moje pasje. Jest nią głównie sport, właściwie każda dyscyplina – biegnie, rower, tenis, pływanie, kitesurfing a zimą narty. Dzień bez sportu to dzień stracony. Lubię podróże, te bliższe i te dalsze, ostatnio największym problemem jest to, że nie mam z kim podróżować… Poza tym lubię rozmawiać, chodzić po górach, spacerować brzegiem morza, obserwować i wiedzieć co dzieje się w świecie, prowadzić zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiać, a ostatnio nawet trochę gotować i robić wino. Uwielbiam Mazury, spływy kajakowe, czuję tam taką błogość i spokój.

 

   Czego nie lubię? Papierosów – nienawidzę! Nie lubię też czytać, poza czymś naprawdę krótkim. Pewnie to żaden powód do dumy, ale ostatnią książką, którą przeczytałem był „Latarnik” w siódmej klasie szkoły podstawowej. Po prostu nie umiem skupić się na czytaniu, jestem stricte ścisłowcem.
 
   Skąd pomysł na taką stronę? A dlaczego nie? Co nie jest zabronione - jest dozwolone. Każdy sposób na osiągnięcie celu jest dobry. Przez ostatnie trzy lata, od czasu mojego ostatniego dłuższego związku, z przerwa na krótki kilkumiesięczny, byłem na bardzo wielu randkach. Może to zbyt wielkie słowo randka. Były to bardziej spotkania na kawę, obiad czy kolację. Lubię spotykać się, poznawać i rozmawiać z ludźmi. Jako że czas, praca i możliwości pozwalają, to dlaczego nie? (O "Randkach" szerzej w zakładce Randki na stronie głównej) Prawie każdy chce znaleźć i mieć bliską, ukochaną osobę. Sprawa banalnie prosta? I tak, i nie. Szukałem głównie poprzez portale randkowe, te mniej i bardziej poważne (chociaż właściwie są tylko mniej poważne), biuro matrymonialne (bardzo poważna i chyba straszna nazwa, ale tak to chyba trzeba nazwać - nazwijmy to realny portal randkowy), speeddates itp. Dlaczego np. nie w pracy? Nie mam znajomych w pracy, pracuje sam i to jest chyba tylko jedyny jej minus. A może też plus. Specyfika mojej pracy jest taka, że najlepsze efekty odnosisz, jeśli myślisz sam i słuchasz sam siebie, a nie innych. To dzięki niej nauczyłem się pokory, dystansu, asertywności, cierpliwości i konsekwencji.
 
   Nie posiadam jakichś wad ukrytych. Tak mi się przynajmniej wydaje. Oczywiście nie mnie to oceniać, ale na ciele i na duchu nic mi nie ciąży, o czym nie chciałbym powiedzieć :)
Kategoria: Artykuły | Dodał: Młody (2015-01-10)
Wyświetleń: 18575 | Komentarze: 67 | Rating: 3.3/15
Liczba wszystkich komentarzy: 651 2 3 ... 6 7 »
0 Spam
65 AnthonyCough   [Wpis]
您知道目前加密货币市场最赚钱吗?
您可能已经听说,由于比特币和其他区块链社区项目,许多人已经成为千万富翁。

但是您知道吗,区块链社区内部的互动为每个项目参与者带来了利润+个人营业额的10%,而且这种情况每2天发生一次。
但是您知道您个人有这样的机会吗?

成为社区的一部分,并在加密货币的支持下赚钱!
报名:https://www.crypto-mmm.com/?source=ch

0 Spam
64 Willieaxoli   [Wpis]
“Passion” : The new revolutionary Dating app
Offers all the functions you are using on a daily basis.

? Free Download
? Free Range
? Video-chat through the app
? Call through the app
? Hashtag functionality
? Super easy to use!

Go to appstore, google play or simply click the link below and find your soulmate now!

http://onelink.to/dpx34k

0 Spam
63 DavidHenda   [Wpis]
Hi facetszukazony.ucoz.pl webmaster,


See, ClickBank is going to BREAK the Internet.
They’re doing something SO CRAZY, it might just tear the Internet at its seams.

Instead of selling our 3-Part “ClickBank Breaks The Internet” Extravaganza Series… They’re giving it to you at no cost but you need to get it now or it will be gone!

GET YOUR COPY NOW! Download The “$1k Commission Manual": https://1kmanual.com

Here’s to kicking off the Fall season right!

0 Spam
62 MONA   [Wpis]
Szanowny Panie, po przeczytaniu Pana opisu kogo Pan szuka na mojej twarzy pojawił się uśmiech i bynajmniej nie z powodu oczarowania Pana tekstem. Pisze Pan o klasie i pokorze w innym tekście? Sugerowałabym zajrzeć Panu do słownika języka polskiego i sprawdzić znaczenie słów których Pan używa. Faktycznie brak czytania książek wyszedł Panu przysłowiowym bokiem. Ma Pan 40 lat a z tego co Pan pisze wynika ewidentny brak pokory. Mówiąc kolokwialnie - facet weź że się ogarnij.

0 Spam
61 Iza   [Wpis]
Jak na osobnika który utracił kontakt ze słowem pisanym w VII klasie zaskakująco dobrze posługujesz się językiem polskim. Eksperyment udany :)

0 Spam
60 Ima   [Wpis]
Mam ten sam problem co Ty. Tylko szukam plci przeciwnej. Łaczymy sie w bolu.

0 Spam
59 Trinity   [Wpis]
Ale Pan jest jest siwy, skąd ten brunet w opisie?

0 Spam
58 Bozena   [Wpis]
Witaj,
trafiłam tutaj zupełnie przypadkiem , jak to bywa w sieci,która wiele obiecuje a bardzo niewiele daje.Ale miło jest w tłumie i w natłoku nieistotnych ludzi i zdarzeń dostrzec ..po prostu mężczyznę...

0 Spam
57 Ewa   [Wpis]
Czy to blog bez lokowania produktów?
Masz nową czytelniczkę!
Pozdrawiam
Ewa

0 Spam
56 Arifutamejkika   [Wpis]
Miałam podobny pomysł na bloga, po kilku miesiącach na popularnym portalu randkowym mam kilka zabawnych i mniej wesołych anegdot z tym związanych, np zaczepka - co powiesz na seks za pieniądze, ale mam tylko 50zł? - koniec cytatu happy

1-10 11-20 21-30 ... 51-60 61-65
Imię *:
Email *:
Kod *:

"Proste rozwiązania są zawsze najlepsze"

"Jeśli coś robić, to z sercem!"

"Każdy jest kowalem swojego losu"

"Zycie to sztuka wyboru"

"Nic nie dzieje się bez przyczyny"

"Myślenie nie boli"